Z nového traileru na Zaklínače 3 běhá mráz po zádech

CD Projekt Red opět zvedají laťku kvality svých trailerů. Nejnovější CGI upoutávka na třetího Zaklínače je jednou z nejlepších, která kdy z jejich dílen vzešla.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt FOTO: CD Projekt RED

Podívejte, budu k vám upřímný. Kdybych si měl za celý rok 2015 zahrát jenom jednu hru, byl by to třetí Zaklínač (promiň, Batmane), i kdyby to mělo být s ježkem místo myši a kýblem ledu místo židle. Na tuhle pecku se zkrátka těším už od jejího oznámení a zahraniční recenze mi zatím díky bohu dávají zapravdu. Vždyť žádný z téměř dvaceti zdrojů, který vg247.com zahrnulo do svého přehledu recenzí, ještě nešel pod 80%.

CD Projekt nás navíc marketingovou kampaní nešetří a poslední měsíc uvolňuje nějaké to video či upoutávku snad denně. TV spot sem, vývojářský deníček tam, zákulisní video onde a mně už se chce jen z plna hrdla ryčet: „Tak už to prostě vydejte!"

I kdyby vás ale Zaklínač nějakým záhadným způsobem míjel, tohle byste vidět měli. CGI trailery na tyhle hry vždycky patřily k absolutní špičce. Vždyť komu z vás v paměti neutkvěla vražda krále Demavenda na rozpadající se lodi? Nebo třeba Geraltův osamělý trénink v traileru na (nakonec nevydané) Rise of the White Wolf? Či jeho řádění v nedávném Killing Monsters?

Poslední upoutávka na Divoký hon, Night to remember, ale dává vzpomenout na úplně první trailer ze všech – ano, mám na mysli intro k prvnímu dílu, ve kterém Geralt lovil strigu. Takže šup zatemnit místnost a nasadit sluchátka, povolení tiše slintat uděleno.

Žádné spoilery tu nehrozí, jen názorná ukázka toho, co vědmákovo řemeslo obnáší. Pochopitelně tedy dojde na lektvary, cukající se medailony, stříbrné meče i zaklínačská znamení a dokonce i ta zpola odhalená bradavka se tu mihne.

Takže se račte pokochat s vědomím, že Zaklínač 3 se vám může v mechanikách PC, PS4 a Xbox One protáčet už příští týden v úterý, 19. května. A mně tedy opět nezbývá než zoufale bušit hlavou do monitoru a křičet: „Tak už to prostě vydejte!“

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z nového traileru na Zaklínače 3 běhá mráz po zádech

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.