reklama

Riot Games chystá turnaj, který uprostřed sezony spojí celý svět

Tvůrci hry League of Legends se již velmi dlouho snaží spolupracovat s organizátory soutěží po celém světě, chtěli by totiž sjednotit minimálně čas, kdy se jednotlivé turnaje nebo ligy odehrají. Nyní Riot Games hlásí první úspěch, v polovině sezony pozvou nejlepší týmy ze všech regionů na takzvaný Mid Season Invitational (MSI).

League of Legends LCS

League of Legends LCS FOTO: Riot Games

Mid Season Invitational by měl být hlavní události v první polovině League of Legends sezóny. Proti sobě se postaví vítězové americké a evropské LCS, korejské LCK (bývalá OGN) a taiwanské LMS, mimo to se k vítězům připojí výherce Mezinárodního Wild Card turnaje, který dostane divokou kartu.

Riot si tímto krokem slibuje větší nasazení týmu do vítězství v jednotlivých regionech, protože již nebudou muset bojovat o místo jen na světový šampionát, ale také právě na Mid-Season Invitational a díky tomu získat cenné zkušenosti na mezinárodní scéně.

MSI se bude konat 7. května a potrvá přesně tři dny, do 10. května. Zatím se ví, že se bude konat v Severní Americe, přesnější místo se podle vyjádření Riotu dovíme během následujících dní.

Mezinárodní Wild Card turnaj

Start týmu na divokou kartu obhajuje Riot Games posledním světovým šampionátem, kde taktéž tyto týmy startovaly.

„Vývoj těchto regionů je zásadní pro budoucnost elektronické sportu ve světovém meřítku, proto těmto regionům chceme nabídnout další možnosti, jak soutěžit s celým světem,“ napsal Riot Games v tiskové zprávě.

Mezinárodní Wild Card turnaj se bude konat v Turecku na konci dubna. Účastnit se ho budou nejlepší týmy z Turecka, Ruska, Oceánie, Japonska, Brazílie a Jižní Ameriky.

Riot nakonec dodal, že MSI nenahradí všemi oblíbené All-Star 2015, ty se akorát přesunou na prosinec, kdy je na takovouto akci více času.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Riot Games chystá turnaj, který uprostřed sezony spojí celý svět

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.