reklama

Surrealistické RPG Little Devil Inside přišlo snad ze samotných pekel

Kde se vzalo, tu se vzalo, přenádherné akční RPG Little Devil Inside. Neznámé korejské studio Neostream o víkendu spustilo Kickstarter kampaň na svou hru, kterou si většina lidí, kteří viděli úvodní video, ihned zamilovala.

Little Devil Inside

Little Devil Inside FOTO: Reprofoto YouTube

Bez nějakého humbuku se ve čtvrtek ráno objevila na komunitní stránce Steam Greenlight. O dva dny později se přidala i Kickstarter kampaň. Neznáme studio, neznámý titul, ale i tak už si o něm povídá téměř celý herní svět, k úspěchu přitom stačil jeden tříminutový trailer.

Akční RPG Little Devil Inside dokázalo svým audiovizuálním kabátkem učarovat mnoho redakcí, včetně těch největších jako např. IGN nebo Game Informer. Vývojáři z Neostream jsou úspěchem, který vyvolali tak zaskočení, že z mechanik samotné hry zatím moc neodhalili, takže si budeme muset vystačit s tím, co napsali u Kickstarterové kampaně, kterou měli v době psaní článku zafinancovanou z 15%.

V Little Devil Inside budete vrženi do surrealistického světa plného monster, které budete moct zkoumat, stopovat, zabíjet nebo taky před nimi utíkat a přežívat, co to jen půjde. Celá hra by měla být silně atmosférická, což už jde poznat i z traileru.

Hra by měla mít i příběh a speciální mise, které se k němu budou vázat, nicméně i tak bude hra otevřená a ke konci by se údajně mělo dostat několika způsoby. Na cestě prozkoumáte města, lesy, hory, pouště, kde potkáte všemožné osoby, ale taky například budete muset správně přemýšlet o tom, kde rozložíte svůj kemp na noc. Na špatném místě vám monstra udělají ze života peklo.

Celkově se vývojáři snaží o minimalistické pojetí velkého světa s mnoha možnostmi. Inspirovali se u takových legend jako System Shock, série X-com a hlavně her Legend of Zelda. Vše vypadá, až moc dobře na to, aby to byla pravda, ale pevně věříme, že nováčci z Neostream svůj obtížný úkol zvládnou a dočkáme se perfektní Indie hry. Datum vydání se předběžně plánuje na léto roku 2016. Pokud vás tyto řádky namlsaly, tak vězte, že vývojáře můžete podpořit na Kickstarteru nebo na Steam Greenlight.  

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Surrealistické RPG Little Devil Inside přišlo snad ze samotných pekel

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.