K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

CD Projekt dnes představil 2 datadisky a nový trailer pro Zaklínače 3: Divoký hon

Třetí díl Zaklínače vyjde až za měsíc, již dnes už ale CD Projekt Red oznámil chystané vydání dvou velkých datadisků. Hearts of Stone je hráčům přislíben již na říjen tohoto roku, druhý datadisk Blood and Wine pak můžeme očekávat počátkem roku 2016.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Hearts of Stone, první rozšíření v pořadí, hráčům přinese zhruba deset hodin nového obsahu. Geralt v něm bude vyslán za novými úkoly například do divokého prostředí No Man's Land, nebo bočních ulic Redanianu. Blood and Wine přidá dalších 20 hodin herního času v novém prostředí Toussaint, oblasti nedotčené válkou, skrývající však "staré a krvavé tajemství". Oba datadisky přinesou nové úkoly, předměty, a podle slov vývojářů kromě nových postav také oblíbené postavy z předešlých dílů.

Spoluzakladatel CD Projekt Red Marcin Iwiński potvrdil, že jakékoli vydané DLC bude opravdu zdarma. Vrátil se tak k předchozímu oznámení, že pokud se rozhodnou vydat placený herní obsah, bude opravdu rozsáhlý a bude také plně odpovídat ceně, kterou za něj hráči zaplatí. Tímto krokem se chce vrátit do dob, kdy datadisky hry doopravdy rozšiřovaly. Poukazuje také na to, že obě rozšíření přinesou herní obsah daleko větší, než najdeme u mnoha samostatně vydaných herních titulů. Kromě očekávaných datadisků dnes vývojáři představili i zcela nový trailer.

Expanze si můžete objednat již nyní na stránkách Wticher 3. Cena pro Hearts of Stone je $10, Blood and Wine bude stát $20. Pokud se rozhodnete si zakoupit obě herní rozšíření, zaplatíte $25 a za kompletní balíček včetně hry dáte $80. Iwiński nabádá hráče, kteří se zakoupením váhají, aby počkali na vydání Wild Huntu a až poté se na základě recenzí rozhodli. Toto tvrzení, stejně jako mnohé další ukazatele prozrazuje, že si jsou vývojáři s úspěchem třetího dílu slavné série opravdu jistí. 

The Witcher 3: Wild Hunt vychází 19. května

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: CD Projekt dnes představil 2 datadisky a nový trailer pro Zaklínače 3: Divoký hon

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.