reklama

Tajemnou hrou od Square Enix je Deus Ex: Mankind Divided

Konečně jsme se dočkali. Po velkém zklamání, které způsobilo oznámení mobilního Deus Ex: The Fall před dvěma roky, se teď můžeme na opravdové pokračování série Deus Ex. A vypadá to, že se v něm podíváme i do Prahy.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided FOTO: Kanobu

Možná jste si všimli, že Square Enix od včera dosti svérázně oznamuje svou novou hru. Z oznámení se nakonec vyklubala tří denní „interaktivní hra“, kterou zprostředkovávají strašlivé herecké výkony a masivní ruský přízvuk. V tomhle se ale vydavatelská společnost trochu přepočítala, protože hráči nejsou zrovna trpělivý druh.

Ruskému webu Kanobu (objeveno NeoGAFem) se totiž dnes ráno podařilo vydolovat informace a screenshoty z chystaného pokračování Deus Ex série s podtitulem Mankind Divided. To snad Squeenix naučí, jak se oznámení dělat rozhodně nemají.

Mankind Divided bude pokračovat v cestě, kterou vyšlapal přechozí díl, Deus Ex: Human Revolution. Opět půjde o prequel (J. C. Dentona tedy neočekávejte), tentokrát se ale podíváme do roku 2029. Stejně jako v Human Revolution se ujmeme role Adama Jensena, který opustil Sarif Industries a nahání teď augmentované teroristy pro Interpol. Svět se ale po incidentu v předchozím díle dost změnil, teď ho plně ovládá strach a nenávist vůči augmentovaným lidem.

Game Informer odhalil, že protagonista dostane do vínku několik nových schopností, např. hackování elektronických zařízení na dálku nebo nanoštít. Ale co je nejzajímavější, na jednom z artworků je dobře vidět nápis „koření“. Nedivte se, uniknuté informace naznačují, že se v Mankind Divided podíváme i do Prahy. Snad to nebude jen na skok (a Praha nebude zase působit jako ruská kolonie).

Deus Ex: Mankind Divided vyjde pro PC, Xbox One a PS4, ale datum je zatím neznámé.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tajemnou hrou od Square Enix je Deus Ex: Mankind Divided

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Otevřená beta Call of Duty? WWII odstartuje už v září

  3. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  4. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.