Vyšly nové trailery pro třetího Zaklínače

Vydání třetího pokračování Zaklínače s podtitulem Divoký hon se blíží. Podívejte se na trailer i ukázku gameplaye.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Od roku 2013, kdy CD Projekt Red herní titul oznámili, se Divoký hon opakovaně dočkal odložení data vydání. Nyní to již vypadá, že datum 19. května bude konečné a hráči se tak dočkají více než 200 hodin kvalitního herního času.

Cílem tvůrců bylo poskytnout hráčům rozlehlý svět, ve kterém by si mohli dělat cokoli se jim zlíbí. To se odrazilo i ve velikosti instalačního souboru, který pro Playstation 4 bude mít údajně úctyhodných 50 GB. I přes tuto drobnost se snaha tvůrců promítla do výsledné dechberoucí podoby, plné nádherných západů slunce a rozhlehlých krajin. Zpracování postav je také velice realistické a dohromady tvoří velice přijemnou podívanou.

Příběh vás okouzlí již od první scény, která staví protagonistu Geralta do pozadí impozantního úsvitu. Kromě vylepšení bojového systému, v kterém je nově možné cíleně útočit i na vzdálenější jednotky, se tvůrci věnovali opravdu velkému množství detailů. Jedním z nich jsou i vousy hlavní postavy, které během příběhu procházejí několika různými délkami od strniště až po plnovous, nikdy prý však ale nedosáhnou Gandalfovy délky. 

The Witcher 3: Wild Hunt vyjde19. března pro for PC, Xbox One a PS4. Hra bude obsahovat 16 DLC balíčků pro všechny platformy.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyšly nové trailery pro třetího Zaklínače

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.