Squad, duchovní pokračovatel módu Project Reality se dostal na Steam Greenlight

Ke konci minulého jsme se poprvé dozvěděli o střílečce z pohledu první osoby s názvem Squad. Nejzajímavější na tom celém byl fakt, že hru tvoří autoři výborného módu Project Reality. Se svou hrou Squad se nyní dostali na Steam Greenlight, kde hráči rozhodují, jestli se dostane na Steam.

Squad

Squad FOTO: Offworld Industries

Pokud jste nehráli mód Project Reality pro ArmA 2 nebo hlavně pro Battlefield 2, tak ve zkratce oproti ostatním střílečkám, v Projectu Reality je nesmírně důležitá kooperace a komunikace týmu. A přesně takový bude i Squad.

Vyvíjen je zcela od píky na novém Unreal Enginu 4 a postaví proti sobě až padesát hráčů na každé straně. Obrovské mapy budou čerpat hlavně z nedávné historie a z konfliktů na Blízkém východě. Stejně jako v Project Reality, i zde by měla být řiditelná vozidla, takže je to v podstatě hezčí, větší a vyleštěný mód Project Reality s mnoha vylepšeními.

Nově se hra objevila i na komunitní stránce Steam Greenlight, kde hráči rozhodnou, jestli se hra dostane na Steam, i když zrovna u takovéto hry s velkou komunitou by to neměl být žádný problém.

Pokud vše půjde podle plánu, do konce roku 2015 bychom se měli dočkat Beta verze a následující rok už by hra mohla vyjít, a to exkluzivně na PC.

Témata: SQUAD
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Squad, duchovní pokračovatel módu Project Reality se dostal na Steam Greenlight

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.