reklama

Top Gear se přestěhoval na ostrov Panau. Podívejte se na povedené video z Just Cause 2

S motoristickým pořadem Top Gear to nevypadá nejlépe, po suspendování moderátora Jeremyho Clarksona, se pravděpodobně s pořadem rozloučí i zbylá dvojice moderátorů Richard Hammond a James May. Nicméně my pro vás máme ještě jedno video z posledního závodu! Štáb Top Gearu se vydal na ostrov Panau, ze kterého pořídili téměř deseti minutové video.

Top Gear v Just Cause 2

Top Gear v Just Cause 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Ostrov s názvem Panau leží v jihovýchodní Asii, pro nás je ale stěžejní to, že se zde odehrává příběh hry Just Cause 2. Mnozí z vás již určitě tuší, o co se bude jednat. Fanoušek patřící pod skupinu TannerProductions se rozhodl vytvořit úplně novou epizodu právě z ostrova Panau.

Záběry pocházejí ze hry a jsou chytře spojeny s reálnými hlasy moderátorů, které autor sesbíral z několika dílů, jak informoval server kotaku.com.au. Celá tvorba údajně zabrala dva týdny času a ve výsledku to jde poznat. Tvůrce videa dokonce nezapomněl ani na intro, které tematicky předělal do stylu Just Cause 2.

K dokonalosti chybí už jen synchronizovat hlasy s otvíráním úst postav, nicméně i tak se jedna o velmi zdařilé dílo, které doporučuje i Stigův bratranec z Panau!

Témata: Top Gear | Just Cause 2
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Top Gear se přestěhoval na ostrov Panau. Podívejte se na povedené video z Just Cause 2

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

17.01.2018 15:33 Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.