Užijte si The Crew zdarma

Závodní hru s otevřeným světem The Crew si nyní můžete užít zdarma, má to ale háček. Tato akce platí pouze na dvě hodiny.

The Crew

The Crew FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft se snaží do The Crew přilákat nové hráče jak to jen jde, přichystal si proto řadu akcí, kterými chce rozšířit hráčské řady. Jednou z nich, a zřejmě tou nejvítanější pro nováčky, je možnost vyzkoušet si hru zdarma, bohužel však pouze po dobu dvou hodin.

Akce platí pro konzole PlayStation 4 a Xbox One a pokud se následně rozhodnete pokračovat a zakoupit si plnou verzi hry, váš postup zůstane odemknut a vy v něm budete moci pokračovat.

Stranou nezůstali ale ani stávající majitelé hry. Pro ty byl připraven Vintage Live Update a Vintage Car Pack. Druhý jmenovaný mód do hry přidá například Chevrolet Corvette C2, C3 a Spyker C8 Aileron. Vintage Live Update naopak nabídne nové frakční mise a také nový PvP mód a několik dekorací.

Témata: The Crew
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Užijte si The Crew zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.