Do Dragon Age: Inquisition dorazilo první DLC

Dragon Age: Inquisition se poměrně nečekaně dočkal prvního DLC Jaws of Hakkon. Ještě včera o jeho vydání ale téměř nikdo nevěděl.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition FOTO: Electronic Arts

Vydání DLC Jaws of Hakkon do populárního třetího dílu série Dragon Age bylo poměrně nečekané. Ještě včera o něm nido nic nevěděl, posléze se objevily první záběry a následně oznámení, že bude dnes vydán trailer.

Vývojáři svému slovu dostáli a upoutávku na DLC vydali, spolu s dodatkem samotným. Jeho vydání ale nepředcházelo žádné zdlouhavé napínání, jak bývá i distributorů z EA zvykem. Jedním z důvodů může být prostý fakt, že DLC nemá s původní hrou nic společného a nerozvíjí příběh, kterým samotná hra skončila.

Místo toho se vyparvíme po stopách posledního inkvizitora v hondbě za mocným drakem. Novou lokací na jihu Thedasu bude v DLC divočina obývaná lovci, kteří si říkají Avvaři.

Oficiální popisek dodatku na Originu láká na dobrodružství, odehrávající se souběžně s hlavním příběhem Dragon Age: Inquisition, na jehož konci hráči obdrží legendární výbavu a postaví se starodávnému bohu války. Souvislost s hlavním dějem? Takřka nulová.

DLC je už nyní dostupné na Xbox One za 299 Kč a na PC. Majitelé PS4 a dalších verzí hry ale budou zřejmě zklamáni, neboť si zatím počkají. Do kdy, EA neoznámil.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Dragon Age: Inquisition dorazilo první DLC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.