The Last Guardian opět patří Sony

Z The Last Guardian se pomalu stává legenda podobná hře Starcraft: Nova nebo Lochnesské příšeře. Hra, která byla oznámena před šesti lety, se opět dostává do popředí.

The Last Guardian

The Last Guardian FOTO: Sony

Paradoxně za to nemohou ani trailery či nová videa ze hry, ani obrázky nebo screenshoty, ale obchodní značka, která Sony Computer Entertainment vypršela 15. ledna.

Sony, které si značku zaregistrovalo, muselo každý půl rok platnost prodloužit. To se dělo od srpna roku 2012 do začátku roku, pak ale studio o značku přišlo. 12. března ale nastal zlom a licence byla Sony opět udělena, což znamená, že vývojáři mají s dosud nevydanou hrou nadále plány.

The Last Guardian byl poprvé představen v roce 2009 pro PlayStation 3 a podle serveru Gamespot.com je možné, že za ztrátou obchodní značky může stát přerod titulu na novou verzi konzolí. Poslední informace, které se o hře objevily na sklonku roku, by tuto domněnku potvrzovaly, podobně jako rozšíření značky na počítačový herní software. Teoreticky se tak dá očekávat, že by se hra mohla objevit i na PC.

Vývojáři Fumito Ueda a Šuhej Jošida serveru už dříve potvrdili, že ztráta obchodní značky neznamená konec hry jako takové. Podle jejich slov vývoj nadále pokračuje, nic bližšího ale nesdělili. 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Last Guardian opět patří Sony

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.