reklama

Onlinovka Hawken se přesouvá pod nového majitele a čeká ji vzkříšení

Okolo mech akce Hawken bylo v posledním roce neobvyklé ticho. Hra se stále nedočkala vydání a updaty přestaly vycházet už minulé léto. Nyní byl ale Hawken odkoupen společností Reloaded Games, která slibuje, že hru zase postaví na nohy.

Hawken

Hawken FOTO: Steam

Ještě před rokem sváděl Hawken lítý boj s další podobnou hrou, Mechwarrior Online. Vypadá to, že se misky vah nakonec velice potichu naklonily ve prospěch druhé jmenované hry, té jež těží ze jména slavné značky. Poslední vývojářský update pro Hawken se objevil minulý rok v červnu a od té doby bylo okolo hry úplné ticho.

Odkoupení hry Reloaded Games, vydavatelem další online akce APB Reloaded, by mohlo být vzkříšení, které Hawken tak nutně potřebuje. Ostatně to potvrdil i nový producent, Joshua „capnjosh“ Clausen, na Facebooku, „Ano, Hawken je tu, aby zůstal.“

Zároveň v postu odhalil i plány do budoucna. V první řadě se nový vývojářský tým bude zabývat opravou nefunkčních věcí, jako třeba fóra, ale na nových updatech pro hru by se mělo začít pracovat hned poté.

Nakolik se vzkříšení opravdu podaří, zatím zůstává otázkou. Reloaded Games už toto jednou předvedli s APB, ale i když to hře umožnilo přežít, ohlasy byly nanejvýš rozporuplné. Pozitivní zatím může být aspoň to, že nový producent údajně nehodlá dopustit, aby se hra stala pay-to-win.

 
Témata: Hawken
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Onlinovka Hawken se přesouvá pod nového majitele a čeká ji vzkříšení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Otevřená beta Call of Duty? WWII odstartuje už v září

  3. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  4. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.