reklama

Vyzkoušejte si pokračování nejlepší sportovní hry posledních let zdarma

Pokud jste fanoušky basketbalu, rozhodně nezmeškejte možnost zahrát si nejnovější NBA 2K18 úplně zdarma!

NBA 2K18

NBA 2K18 FOTO: Steam

Jedna z nejlépe hodnocených sportovních her už brzy vychází. Co to znamená? Plno spotů, trailerů a lákání vývojářů ke koupi. K tomu se nyní přidává i zdarma hratelné demo, které si můžete vyzkoušet už nyní. Má to ale jeden háček. Pokud nevlastníte PS4 nebo Xbox One, budete si muset počkat na vydání plné verze.

Pakliže máte jeden z jmenovaných strojů doma, dostanete možnost osahat si nové mechaniky nebo ty vylepšené a osvědčené z  minulých dílů. Mezi nimi je například mód MyCareer, v němž můžete odstartovat vlastní kariéru sportovce a dostat se až na vrchol.

Pokud něčemu takovému neholdujete a raději byste chtěli kolektivní zábavu, můžete se těšit na tradiční basketbal i několik zajímavých miniher. Krom toho dostanete možnost kosmeticky vylepšovat některé hráče nebo se vrhnout do Neighbors módu, který slouží jako sociální síť pro komunikaci s ostatními hráči.

NBA 2K18 vyjde už 19. září na netradičně dlouhý list platforem. Dočká se svatá trojice PC, Xbox One a PS4, mezi něž se vklíní ještě PS3, Xbox 360 a nově i Nintendo Switch. Ti, kteří si hru předobjednali, se mohou těšit na její odemčení už čtyři dny před oficiálním vydáním.

 
Témata: NBA 2K18 | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si pokračování nejlepší sportovní hry posledních let zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  2. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.