reklama

Další hranice překonána: PUBG hrál jeden milion lidí ve stejnou chvíli

PlayerUnknown's Battlegrounds se už delší dobu dere mezi nejhranější hry na Steamu, ještě nikdy se ale nedostal na taková čísla.

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown's Battlegrounds FOTO: www.playbattlegrounds.com

PlayerUnknown's Battlegrounds se pomalu začíná usazovat na trůnu nejhranějších her současnosti. Za velice krátkou dobu, přesněji za 165 dní, se mu povedlo překonat hranici deseti milionů prodaných kopií a v jednu chvíli se stal nejhranějším titulem na Steamu.

V té době ale na podobný počet lidí hrajících v jednu chvíli nemohl ani pomyslet. O několik tisíc se mu podařilo překonat Dotu 2, nyní je ale výsledek poněkud markantnější. Titul od Bluehole Studios totiž zaznamenal 1 milion aktivních hráčů v jednu chvíli. Jeho největšího konkurenta žánru MOBA tedy překonal o více než 250 tisíc jednotek.

PlayerUnknown's Battlegrounds je v posledních týdnech doslova k nezastavení. A není vůbec divu. Nejenže se jedná o skvělou hru, ale hlavně má obrovskou podporu médií. Vzpomeňte si alespoň na jeden týden, kdy by o tomto kousku největší herní magazíny nepsali. Díky tomu se dostává mezi ještě větší množství potencionálních zákazníků a čísla tak nesměle rostou.

Jsme zvědaví, kdy se tato křivka zpomalí. Růst nemůže být nekonečný, korejským snílkům vedeným Brendanem Greenem ale přejeme do budoucna jen to nejlepší. Tento tým si to rozhodně zaslouží!

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další hranice překonána: PUBG hrál jeden milion lidí ve stejnou chvíli

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  2. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.