K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Xbox rozšiřuje knihovnu zpětně kompatibilních titulů

Nabídka zpětně kompatibilních her je už tak velice široká, nyní ji ale doplní další tři kousky od Telltale Games.

The Walking Dead

The Walking Dead FOTO: Microsoft

Xbox je uznávaná platforma, na kterou pravidelně vychází řada zajímavých titulů. I přesto se Microsoft činí a pravidelně přináší další tituly v rámci zpětné kompatibility. A další tři kousky přinesl svým fanouškům nyní.

Pokud máte rádi hry od Telltale Games, potěší vás jejich variace na seriál The Walking Dead. Ostatně všechny hry jsou od této společnosti a dokonce i ze stejného univerza. Naleznete tu první a druhou sezónu Živých mrtvých a k tomu titul s přídomkem Michonne.

A stejně jako u předchozích her si můžete svoje vlastnictví přenést z Xbox 360 na Xbox One, pakliže vlastníte fyzickou kopii. Pokud některou z nich máte v digitální podobě, automaticky se vám ukážou v knihovničce.

Po dvou týdnech jsme se tedy dočkali další nálože zajímavých kousků minulosti. Jakých titulů se dočkáme v následujících týdnech?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Xbox rozšiřuje knihovnu zpětně kompatibilních titulů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.