K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

V Metal Gear Survive se budete muset starat o základní životní funkce

Nejnovější díl ze série Metal Gear nenese svůj podtitul pro nic za nic. V drsném světě budete muset přežít za využití rozličných prostředků.

Metal Gear Survive

Metal Gear Survive FOTO: Reprofoto YouTube

Konami sice po odchodu Hidea Kojimy oznámili, že v sérii Metal Gear Solid pokračovat nebudou, ale hned své prohlášení vzali zpět a oznámili další hru z tohoto univerza. Ta nese přídomek Survive a už jen podle podtitulu vám musí být jasné, o čem bude pojednávat.

Ano, hlavním úkolem je přežít. Těšit se tedy můžete na zajímavé prvky. Jedním z nich bude farmení, sbírání kořisti a nutnost starat se o základní životní funkce. Abyste přežili, musíte hledat jídlo, vodu a další důležité suroviny.

Věcičky nalezené ve světě si budete moci ukládat na svou základnu. Ta bude zároveň sloužit jako velitelské centrum, z něhož budete vyrážet na kooperativní i singleplayerové mise, spravovat suroviny nebo vyrábět oblečení za pomoci návodů rozesetých po celém světě.

img-responsive

Metal Gear Survive | foto: Reprofoto YouTube

Jestli se tento titul povede zjistíme až příští rok.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Metal Gear Survive se budete muset starat o základní životní funkce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.