reklama

Získejte balíček strašidelných her s pořádnou slevou

Humble Bundle se přiřítil s další zajímavou nabídkou. Jaké hry můžete získat tentokrát?

Dead By Daylight

Dead By Daylight FOTO: Behaviour Interactive

Humble 2K PlayStation Bundle se každému netrefil do chuti. Aby to majitelé těchto stránek fanouškům vynahradili, vytvořili další zajímavou akci plnou atraktivních her. Opět se můžete těšit na tradiční tři tiery za rozličné ceny a plné úžasných počinů.

Ten první tentokrát není omezen ani minimální částkou, jak tomu bývalo v minulosti. Stačí tedy zaplatit, kolik jen budete chtít a můžete získat survival RPG Dead Age, horor DreadOut, DreadOut: Keepers of the Dark a Lakeview Cabin Collection. Za tyto tituly byste jinak zaplatili více než 700 korun, v tomhle balíčku je však můžete získat za mnohem lepší cenu.

V dalším tieru už začíná přituhovat. Za šest euro (v přepočtu asi 156 korun) dostanete nejen předešlé hry, ale i Layers of Fear: Masterpiece edition od tvůrců skvělé hry Observer, Alien: Isolation a Five Nights at Freddy's: Sister Location.

Pokud vám to nestačí, můžete sáhnout po Dead by Daylight za 8,5 euro (zhruba 221 korun). Jen za ten byste vysolili větší částku. Tady k nim dostanete výše zmíněné tituly a jako bonus 10% slevu na první měsíc Humble Monthly, kde pravidelně naleznete ještě lepší a dražší kousky.

Pokud váháte s koupí, máte ještě dost času na rozmyšlenou. Nabídka totiž končí až pátého září, kdy ji nahradí další zajímavý balíček.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte balíček strašidelných her s pořádnou slevou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.