reklama

EA připravuje více her pro Nintendo Switch

Nintendo Switch je silná platforma s rostoucí základnou a EA toho chce náležitě využít. Na co se můžeme těšit?

Battlefield 1

Battlefield 1 FOTO: www.playingdaily.pl

Nintendo Switch je po dlouhé době vhodný i pro vývojáře třetích stran. Jeho předchůdce Wii U přestal být pro AAA tituly atraktivní už během krátké chvíle, jeho mladší bratříček to ale má naopak.

Zářným příkladem může být společnost EA, která o tuto platformu jeví velký zájem. Už letos v září se můžeme těšit na první vlaštovku v podobě FIFY 18 a podle slov viceprezidenta Patricka Söderlunda můžeme v budoucnu očekávat ještě více her.

„Netajím se tím, že jsem velkým fanouškem Nintenda. Právě tato firma je důvodem, proč pracuji v tomto průmyslu. Mám doma Switch, který si beru pokaždé s sebou," svěřil se vysoce postavený muž Elecronic Arts.

„Objevíme se na každé platformě, kde je dostatek spotřebitelů a hráčů. Věříme, že můžeme být silnou součástí Switche a partnerem v růstu Nintenda. Proto jsme se rozhodli přinést FIFU na Switch, která je letos opravdu našlapaná. Jde o plnohodnotnou hru, ne o žádný ořezaný port pro přenosná zařízení."

Poslední díl FIFY pro přenosná zařízení vyšel v roce 2014 na PS Vita. Dříve se podívala i na PSP nebo Nintendo DS, ovšem nikdy v takto nadupaných edicích. Majitelé nejnovější konzole od Nintenda tak budou moci bez omezení hrát i na cestách.

Jak si s tímto "experimentem" EA proradí, zjistíme už 29. září. Ten den vychází na počítače, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 a Nintendo Switch.  

Zdroj: Nintendoeverything.com

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: EA připravuje více her pro Nintendo Switch

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.