reklama

LawBreakers nehraje tolik hráčů, studiu to ale nevadí

Zajímavá multiplayerová střílečka LawBreakers vyšla před pěti dny a zatím nedostála vysokým očekáváním. Bleszinski ale o její budoucnost strach nemá.

LawBreakers

LawBreakers FOTO: Steam

Nová multiplayerová střílečka z první osoby zaznamenala poměrně velký úspěch. Lidem se hra líbí, v recenzích si stojí velice dobře, ale na počtu hráčů se to moc nepodepisuje. Podle posledních informací hru hraje průběžně jen něco málo přes 1,5 tisíce lidí, což není zrovna číslo, které by si vývojáři představovali. Cliff Bleszinski ale zůstává pozitivní:

„Je to maraton, ne sprint. Raději budu mít hru s menším počtem lidí při vydání, jejíž komunita se pomalu rozrůstá, než pecku, co se během chvíle dostane mezi nejhranější tituly, ale potom z předních pozic rychle ustoupí," řekl Bleszinski v rozhovoru pro Eurogamer.

„League of Legends začal jako mód pro Warcraft 3, postupně se z něj stala samostatná hra a její komunita už roky roste. Raději bych tedy chtěl mít titul, který bude mít rostoucí křivku podobnou hokejce."

Krom přemítání nad budoucností se vrátil také k otevřené alfě, která podle jeho slov byla velkým přešlapem: „Kdybych se mohl vrátit zpět v čase, nedovolil bych veřejné alfa testování. Podkopalo to vysoká očekávání a my museli pracovat ještě více, abychom si získali srdce hráčů zpět."

Jestli se přání šéfa studia Boss Key naplní, zjistíme už v následujících měsících. Tato hra by si to jistě zasloužila.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: LawBreakers nehraje tolik hráčů, studiu to ale nevadí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.