reklama

No Man's Sky bude zase o něco lepší

Už dnes se mohou majitelé No Man's Sky těšit na další zajímavé funkce a hlavně 30 hodin nového obsahu.

No Man's Sky

No Man's Sky FOTO: www.nomanssky.com

Rok po vydání už je No Man's Sky mnohem lepší hrou. Konečně nabízí některé dříve slibované funkce, ale stále postrádá svoje pověstné kouzlo. Dobrou zprávou ale je, že se vývojáři přes vlnu negativních reakcí při vydání nevzdali a dále jej vylepšují.

Díky jejich tvrdé práci se můžeme těšit na 30 hodin nového příběhového obsahu a omezenou online kooperaci. S její optimalizací mají tvůrci stále problémy a potrvá delší dobu, než si s nimi dokážou poradit.

„Až 16 hráčů může společně komunikovat a prozkoumávat svět dohromady, interakce mezi jednotlivými lidmi je ale velice omezená. Jedná se ale o důležitý první krok k synchronnímu kooperativnímu multiplayeru," stojí v prohlášení Hello Games.

„Interakce je sice značně omezená, hlasová komunikace ale dovoluje mluvit s kýmkoliv ve vaší blízkosti. Abyste se k nim dostali, můžete využít portálů k hustěji obydleným planetám, kde můžete potkat nové přátele."

Atlas Rises slibuje i vylepšené mapování a lepší navádění k zadaným bodům. Výrazného zlepšení se má dočkat i zabudovaný systém obchodování i samotná hra, do níž přibudou ostřejší textury a další vizuální změny.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: No Man's Sky bude zase o něco lepší

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.