Vzniká dokument na motivy Call of Duty

Call of Duty má dlouhou a zajímavou historii. Tu se před pěti lety rozhodl zaznamenat Jonathan Beales a my letos konečně uvidíme plody jeho práce.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty: Modern Warfare Remastered FOTO: Activision

Na fanoušky Call of Duty a her celkově čeká něco speciálního - 90minutový dokumentární snímek o této populární sérii. Ten tvůrci natáčejí už více než pět let napříč Severní Amerikou, Spojeným královstvím a Evropou. Můžeme se těšit na rozhovory s vývojáři, profesionálními hráči, fanoušky a mnoha herními experty.

„Jednou z největších výzev bylo nacpat patnáct let vývoje do 93 minut," řekl tvůrce Jonathan Beales. „Měl jsem obrovské štěstí, že jsem mohl pracovat se spoustou skvělých lidí, jejichž přesvědčení a příspěvky mi hodně pomohly.

Vytvořili jsme bohatý příběh o evoluci celé série, kterou uvidíte skrze oči vývojářů, profesionálních hráčů, fanoušků a expertů. Bylo to skvělých pět let a i když je dokument zaměřen na jednu videoherní značku, příběh je hlavně o ochotě a úsilí lidí."

Výtvor spatří světlo světa 19. září na Steamu a službě VOD. Pokud budete mít zájem, můžete si snímek stáhnout a přehrát i na iTunes, Google Play, MGo, PlayStationu, Xboxu, TubiTV nebo Indie Reign. Později bude k zakoupení i Blu-ray a DVD.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vzniká dokument na motivy Call of Duty

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.