No Man's Sky tento týden dostane bezplatné rozšíření

No Man's Sky stále hraje spoustu hráčů a vývojáři jim chtějí dělat radost. Proto si pro ně připravili další našlapaný update.

No Man's Sky

No Man's Sky FOTO: www.nomanssky.com

No Man's Sky bylo obrovské zklamání. Vývojáři nedodrželi svoje sliby, sklidili veskrze záporná hodnocení a v jednu chvíli dokonce čelili obvinění z křivé reklamy. Téměř rok od vydání ale tvůrci chtějí svoje sliby zpětně splnit a na hře neustále pracují.

Další rozšíření zdarma, které má hru přiblížit k původnímu konceptu, přijde s aktualizací 1.3. V ní se fanoušci mohou těšit na vylepšení hlavního příběhu a možnost rychle cestovat mezi lokacemi za použití portálů.

Více jsme se toho z emailu nedozvěděli. Jelikož chybí i oficiální poznámky k updatu, je možné, že se dočkáme mnohem více změn a nového obsahu. Aktualizace má dorazit už tento týden, takže to zjistíme velice brzy.

img-responsive

No Man's Sky | foto: www.nomanssky.com

Hello Games se v dopisu fanouškům také vrátili k posledním týdnům. Ty prý byly podle jejich slov úžasné a jsou rádi za takto oddanou komunitu:

„V posledních osmi týdnech se přes čtvrt milionu lidí z celé planety spojilo a sdílelo svoji lásku k záhadám sci-fi. Procestovali jste obrovské vzdálenosti, splnili jste spoustu úkolů a ponořili se do tajů naší hry. Vytvořili jste si spoustu nových přátel a ještě více stmelili naši komunitu."

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: No Man's Sky tento týden dostane bezplatné rozšíření

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.