reklama

No Man's Sky tento týden dostane bezplatné rozšíření

No Man's Sky stále hraje spoustu hráčů a vývojáři jim chtějí dělat radost. Proto si pro ně připravili další našlapaný update.

No Man's Sky

No Man's Sky FOTO: www.nomanssky.com

No Man's Sky bylo obrovské zklamání. Vývojáři nedodrželi svoje sliby, sklidili veskrze záporná hodnocení a v jednu chvíli dokonce čelili obvinění z křivé reklamy. Téměř rok od vydání ale tvůrci chtějí svoje sliby zpětně splnit a na hře neustále pracují.

Další rozšíření zdarma, které má hru přiblížit k původnímu konceptu, přijde s aktualizací 1.3. V ní se fanoušci mohou těšit na vylepšení hlavního příběhu a možnost rychle cestovat mezi lokacemi za použití portálů.

Více jsme se toho z emailu nedozvěděli. Jelikož chybí i oficiální poznámky k updatu, je možné, že se dočkáme mnohem více změn a nového obsahu. Aktualizace má dorazit už tento týden, takže to zjistíme velice brzy.

img-responsive

No Man's Sky | foto: www.nomanssky.com

Hello Games se v dopisu fanouškům také vrátili k posledním týdnům. Ty prý byly podle jejich slov úžasné a jsou rádi za takto oddanou komunitu:

„V posledních osmi týdnech se přes čtvrt milionu lidí z celé planety spojilo a sdílelo svoji lásku k záhadám sci-fi. Procestovali jste obrovské vzdálenosti, splnili jste spoustu úkolů a ponořili se do tajů naší hry. Vytvořili jste si spoustu nových přátel a ještě více stmelili naši komunitu."

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: No Man's Sky tento týden dostane bezplatné rozšíření

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Má Assassin's Creed Origins na to, aby překonal Black Flag?

23.08.2017 11:42 Assassin's Creed IV: Black Flag byl opravdu unikátní hrou. Podobným dojmem zatím působí i Origins.…

Gwent brzy rozšíří příběhová kampaň

23.08.2017 11:37 Aktualizováno Dlouho slibovaná příběhová kampaň už brzy dorazí! O čem bude? Jaké má CD Projekt RED plány s…

Brink přechází na free-to-play model

23.08.2017 09:55 Tento týden si můžete zahrát spoustu skvělých her zdarma. Po Rainbow Six Siege přišel na řadu i…

Vyzkoušejte si zdarma Rainbow Six Siege

23.08.2017 09:31 Pokud jste ještě nezkoušeli jednu z nejhranějších multiplayerových stříleček současnosti, tak…

Související:

Nejčtenější články

  1. Přepracované Diablo 2 si budeme moci vyzkoušet už v létě

  2. Proveďte svou civilizaci od pravěku až do středověku

  3. Byl oznámen nový díl Age of Empires! Víme o něm všechno

  4. Pět nejhorších načítacích obrazovek. Tohle si tvůrci mohli odpustit

  5. Pět nejlepších středověkých her, které kdy vyšly

  6. Pět věcí, kterým se při hraní neubráníte. Děláte je taky?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.