reklama

CS:GO čekají další důležité změny

Valve dál "vylepšuje" svoji hru. Nyní to odnese oblíbená pistole Tec-9, která bude po následujícím updatu k nepoznání.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: YouTube

Tec-9 je častou volbou teroristů v CS:GO. Je to levná zbraň, která uděluje dostatečné poškození a dokáže vypálit střely v rychlých dávkách. Na svou cenu je možná až moc dobrá, což si myslí i Valve. To totiž nedávno oznámilo, že se chystá její vlastnosti zhoršit.

První střela sice bude o něco přesnější, ale ty další už se něčím takovým chlubit nemůžou. Sprayování tedy bude mnohem těžší než v minulosti. Navíc dojde i k zmenšení zásobníku a počtu dostupných nábojů. Těch je nyní 24, přičemž rezerva činí celých 120 kulek. Nyní se musíte připravit na pouhých 18 nábojů a 90 rezervních.

Podle vývojářů tato změna zvýší důraz na um hráče, míření a stále zachová její vysokou mobilitu. Jak sami říkají, nyní raději budete střílet rozvážněji, než abyste stále atakovali levé tlačítko myši.

Valve zatím neoznámila přesné datum vydání. Dá se ale předpokládat, že tyto změny můžeme očekávat už v následujícím updatu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: CS:GO čekají další důležité změny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.