reklama

Nová sběratelská edice Call of Duty: WWII odhalena

Call of Duty: WWII dostane další sběratelskou edici. Ta krom samotné hry obsahuje i sběratelskou sošku a další zajímavé bonusy.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII FOTO: Polygon

Stejně jako předchozí díly Call of Duty přijde i ten nejnovější se speciální edicí, která bude obsahovat i nějaký ten bonusový obsah navíc. Takzvanou Valor Collection Pro odhalil včera Twitter EB Games Australia.

Ta obsáhne samotnou hru v Pro edici. Krom základního Call of Duty: World War II se tak můžete těšit i na Season Pass a exkluzivní SteelBook. Do balení ještě tvůrci přihodili bronzovou sošku vojáků, bonusové in-game předměty a zombie plakát.

Špatná zpráva ale je, že edice nejspíše nebude dostupná u jiných dodavatelů než u EB Games. Buďto si ji tedy můžete předobjednat právě v tomto obchodě, nebo počkat, jestli některý z českých řetězců nepřijde s podobnou nabídkou.

Call of Duty: WWII vychází 3. listopadu na počítače, PS4 a Xbox One. Ještě předtím ale začne multiplayerová beta pro konzolisty, kteří si hru předobjednali.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová sběratelská edice Call of Duty: WWII odhalena

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.