Mod pro GTA V výrazně vylepšuje jeho grafiku

Více než tisíc hodin práce stála za vznikem tohoto modu. A dokonce si jej mohou vychutnat i majitelé slabších strojů.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Za dva roky od vydání už se může GTA V pochlubit širokou nabídkou módů. Některé jsou opravdu zvláštní a pak jsou tu takové, které celou hru výrazně mění k lepšímu. Jedním z nich je i zajímavě vypadající NaturalVision Remastered.

Ten úplně mění některé zastarávající grafické prvky a dělá ze hry opět jeden z nejlépe vypadajících titulů, který na trhu najdete. Projekt kompletně mění efekty počasí, nasvícení a barvy. Cílem tvůrce je smáznout rozdíl mezi realitou a fantazií, což se mu podle záběrů daří.

Autor samozřejmě nic nepodcenil a aby přinesl co nejrealističtější zážitek, využil více než 40 hodin živých záběrů z Jižní Kalifornie. Obrázky a videa si pak poskládal do sebe, aby je následně mohl přenést na monitory a do samotného GTA.

Modifikace si ale nebere inspiraci jen z reálného světa. Modder čerpal také z Forzy Horizon 3, Watch_Dogs, staršího GTA IV a další palety her. Mnoho efektů prý bylo vyňato z těchto her a vloženo do pátého Grand Theft Auto.

Nutno dodat, že NaturalVision Remastered vypadá opravdu úžasně. Proto jste si možná řekli, že musí mít náležitě krvavé hardwarové požadavky. Opak je ale pravdou. Abyste jej mohli spustit, stačí vám stejný stroj, který vyžaduje GTA V na nejvyšší detaily.

Témata: GTA V | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mod pro GTA V výrazně vylepšuje jeho grafiku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.