reklama

GOG nabízí k předobjednávkám hry zdarma

Pokud si na GOGu předobjednáte jednu ze čtveřice očekávaných her, dostanete k nim další úplně zdarma.

Absolver

Absolver FOTO: www.sloclap.com

Předobjednávkové bonusy jsou tradiční součástí herního průmyslu. Jenže většinou přicházejí ze strany samotného vydavatele, nikoliv platformy, na níž vychází. Zajeté pořádky se snažil změnit obchod provozovaný polským CD Projektem GOG. Aby nalákal k objednání očekávaných pecek Absolver, Hello Neighbor, Sudden Strike 4 a The Pillars of the Earth, nabízí k nim hru zdarma.

K prvně jmenovanému titulu dostanete kladně hodnocenou anime akčňárnu Furi, kterou jak na samotném GOG seženete za 19,99 euro (zhruba 520 korun). Pokud se chcete spíše zasmát, můžete sáhnout po Hello Neighbor, k němuž je jako bonus přichystána komediální adventura z dob Studené války. A opět nejde o žádný odpad, protože na Metacritic si drží krásné skóre 75 bodů a uživatelská hodnocení jsou o něco vyšší.

Pokud se chcete před vydáním čtvrtého dílu populární strategie náležitě připravit, tak sáhněte po třetí hře. K ní dostanete hned všechny předchozí díly, které byste jinak ve slevě pořídili za 14 euro (v přečtu zhruba 360 korun). Čtveřici pak uzavírá The Pillars of the Earth, k jehož koupi dostanete úžasnou adventuru The Dark Eye: Chains of Satinav.

Některé z nabídek ale nejsou úplně unikátní. Za předobjednávku čtvrtého Sudden Strike na Steamu taktéž dostanete celou trilogii zdarma. Pro polský obchod je to i tak skvělá šance, jak se více zviditelnit.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GOG nabízí k předobjednávkám hry zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.