reklama

Primal Needs udělá ze Zaklínače survival hru

Myslíte si, že vás Zaklínač nemůže ničím překvapit? Tak si stáhněte tento mod!

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: Komunita služby Steam

Zaklínač 3 je venku už dva roky a i když nenabízí takové modovací možnosti jako Skyrim nebo Fallout, tak komunita dokáže vytvořit spoustu zajímavých modifikací. V minulosti byl velice populární pohled z první osoby nebo počin s názvem Geralt of Arabia, nyní by je mohl s přehledem strčit do kapsy Primal Needs.

Ten chce prohloubit zážitek ze hry přidáním základních životních potřeb. Abyste přežili, budete muset pravidelně pít, jíst a dávat si pozor na únavu. Pro každý z těchto elementů bylo vytvořeno i nové rozhraní. Díky němu máte neustále přehled o tom, jestli má Geralt hlad, žízeň nebo potřebuje odpočinek.

Špetku realizmu vnese do hry i trvanlivost jídla. Zapomeňte tedy na nákupy ve velkém, neboť každá potravina vydrží v rozmezí od třech do pěti dní a poté bude nepoužitelná. Potraviny navíc dostaly nový design a předělána byla i jeho účinnost, která je nyní mnohem menší než u elixírů.

Primal Needs navíc doprovází další počin, který zní neméně zajímavě. Jmenuje se Lore-Friendly Economy. Ten razantně mění umělou inteligenci obchodníků, kteří od vás nekoupí všechno, co jim nabídnete. Zajímavě také zní pružnost cen, které se mění podle peněz získaných z úkolů v tamější lokaci.

Pokud tyto dva mody zkombinujete s něčím dalším (doporučujeme Brothel swap, Desert mod nebo Over 9000 mod), dostane třetí Zaklínač nový rozměr.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Primal Needs udělá ze Zaklínače survival hru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.