reklama

Uniklo video ze Zombie modu pro Call of Duty: WWII

Únik samozřejmě zaznamenali i lidé ze Sledgehammer Games a neponechali jej bez povšimnutí.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII FOTO: gamespot.com

Fanoušci jsou právem nadšení, že se vývojáři konečně rozhodli vrátit do 2. světové války. Ještě větší radost jim pak udělala přítomnost oblíbeného Zombie módu, který vás vrhne do boje s padlými vojáky Nacistického Německa. Premiérové záběry měli v plánu tvůrci ukázat na nadcházejícím Comic-Conu, někdo je ale předběhl. 

Na veřejnost totiž unikl trailer, který ukazoval strhující grafiku, koridory a také budovy, v nichž budou hráči odolávat náporu nemrtvých. Video se objevilo na kanálu Glitching Queen a podle očekávání se dočkalo odezvy od samotných Sledgehammer Games (a po několika hodinách bylo samozřejmě odstraněno z důvodu porušení autorských práv).

Ještě v době, kdy byly záběry dostupné, poděkovalo studio za podporu a záhy dodalo, že video ještě není dokončené. Podle Michaela Condreye na něm tvrdě pracují a ve čtvrtek se budeme mít na co těšit.

Na Comic-Conu nás krom samotného videa čekají i nové informace. Zatím víme, že Zombie mód nabídne zajímavý a strhující příběh, jenž bude vyprávět o tom, jak se Třetí říše snažila vytvořit armádu schopnou postavit se Spojencům v posledních fázích války. Jak můžete vidět v přiloženém Tweetu, pokusy to byly dosti masochistické.

Jak tyto pokusy o obnovu zašlé slávy dopadnou se dozvíme 3. listopadu, kdy hra vychází na počítače, PlayStation 4 a Xbox One.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uniklo video ze Zombie modu pro Call of Duty: WWII

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  3. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.