Sobotní novinky: Představí Disney nové tituly?

Dnes nás čeká konference Disney na veletrhu D23. Představí americký monopol nové tituly?

Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 FOTO: Origin

Disney konference láká na nové tituly

Už tento víkend se bude konat velká výstava D23 a je veliká šance, že by se na ní mohly objevit nové informace o Spider-Manovi, Star Wars Battlefront 2 nebo Kingdom Hearts 3.

Na D23 je totiž naplánována herní konference, která má začít dnes od jedenácti hodin našeho času. a má být vysílána živě na streamovací službě Twitch, dále pak na Facebooku a ochuzeno nezůstane ani YouTube. 

Kingdom Hearts je ze všech her, které na konferenci očekáváme, nejvíce zastřená tajemstvím. Titul byl původně oznámen v roce 2013, ale od té doby se na svět nedostalo moc novinek (kromě nového gameplaye). Uvidíme, jestli něco nového ukážou dnes.

Final Fantasy stále pod DDOS útoky

Square Enix minulý měsíc oznámili, že servery Final Fantasy 14 byly pod DDOS útokem. Hackeři si jej nechali na chvíli, kdy vyšel přídavek Stormblood. A problémy přetrvávají až do dnešních dní.

„Jak jsme dříve oznámili, třetí strana se v polovině června zaměřila na naše datová centra v Severní Americe. Do dnes stále implementujeme do serverů vlastní ochranná zařízení, která mají příštím DDOS útokům zabránit," oznámili vydavatelé na svém blogu.

„Jenže nyní se útočníci zaměřili na naše poskytovatele služeb. Tyto útoky tak způsobují neustálé pády během přihlašování a problémy s připojením."

Útoky už nejsou mířené na jejich stroje, Square Enix tak nemůže dělat nic jiného, než čekat, jak se situace vyvine. Majitelé slavné značky tak fanoušky žádají o trpělivost. Vše se postupem času vrátí do starých kolejí...

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sobotní novinky: Představí Disney nové tituly?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.