reklama

Sobotní novinky: Představí Disney nové tituly?

Dnes nás čeká konference Disney na veletrhu D23. Představí americký monopol nové tituly?

Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 FOTO: Origin

Disney konference láká na nové tituly

Už tento víkend se bude konat velká výstava D23 a je veliká šance, že by se na ní mohly objevit nové informace o Spider-Manovi, Star Wars Battlefront 2 nebo Kingdom Hearts 3.

Na D23 je totiž naplánována herní konference, která má začít dnes od jedenácti hodin našeho času. a má být vysílána živě na streamovací službě Twitch, dále pak na Facebooku a ochuzeno nezůstane ani YouTube. 

Kingdom Hearts je ze všech her, které na konferenci očekáváme, nejvíce zastřená tajemstvím. Titul byl původně oznámen v roce 2013, ale od té doby se na svět nedostalo moc novinek (kromě nového gameplaye). Uvidíme, jestli něco nového ukážou dnes.

Final Fantasy stále pod DDOS útoky

Square Enix minulý měsíc oznámili, že servery Final Fantasy 14 byly pod DDOS útokem. Hackeři si jej nechali na chvíli, kdy vyšel přídavek Stormblood. A problémy přetrvávají až do dnešních dní.

„Jak jsme dříve oznámili, třetí strana se v polovině června zaměřila na naše datová centra v Severní Americe. Do dnes stále implementujeme do serverů vlastní ochranná zařízení, která mají příštím DDOS útokům zabránit," oznámili vydavatelé na svém blogu.

„Jenže nyní se útočníci zaměřili na naše poskytovatele služeb. Tyto útoky tak způsobují neustálé pády během přihlašování a problémy s připojením."

Útoky už nejsou mířené na jejich stroje, Square Enix tak nemůže dělat nic jiného, než čekat, jak se situace vyvine. Majitelé slavné značky tak fanoušky žádají o trpělivost. Vše se postupem času vrátí do starých kolejí...

  
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sobotní novinky: Představí Disney nové tituly?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

26.10.2017 08:04 Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se…

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.