reklama

Vyzkoušejte si Mass Effect: Andromeda úplně zdarma

Ještě jste nehráli březnovou pecku od Bioware? Nyní máte skvělou příležitost vyzkoušet si ji úplně zdarma.

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda FOTO: BioWare

Mass Effect: Andromeda vyšel v březnu letošního roku a po svém vydání příliš chvály nesklidil. Titul měl restartovat celou sérii a nalákat hráče na nová dobrodružství, jenže efekt byl přesně opačný. EA očekávala, že nejnovější díl oblíbené série prodá v prvním týdnu tři miliony kopií, ale čísla se dostala sotva na třetinu. 

Nyní se snaží EA špatná čísla zvrátit a nabízí všem zdarma deseti hodinovou trial verzi. A zahrají si nejen majitelé počítačů, ale i konzolí od společností Sony a Microsoft.

Podle webu Dualshockers.com je toto demo podobné tomu, co vypustilo EA do světa nedávno. Můžete si v něm vyzkoušet první planetu Eos a to nejen jako jednotlivec, ale i se svými kamarády v multiplayeru. Pokud se následně rozhodnete Mass Effect: Andromeda zakoupit, můžete pokračovat od poslední uložené hry.

Pokud už jste Andromedu zkoušeli v některé z předešlých demoverzí, můžete do futuristického světa odcestovat znovu. Tvůrci vám ale odečtou nahraný čas a vy budete moct hrát jen zbylých několik hodin (nebo minut, podle toho, kolik jste hře věnovali).

Vývojáři navíc nedávno vypustili do světa nový patch, který konečně opravuje některé palčivé chyby (animace při rozhovorech), ale taktéž přidává novou obtížnost do multiplayeru. 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Mass Effect: Andromeda úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

13.02.2018 19:10 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

  2. Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

  3. Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.