reklama

Blizzard (možná) vyzradil nový datadisk pro World of Warcraft

Čeká legendu nové rozšíření? Tady jsou pádné důvody, které objevili uživatelé na Redditu.

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: www.alphacoders.com

Už brzy má poslední rozšíření pro World of Warcraft dostat pořádnou injekci v podobě zbrusu nového obsahu. A i když to samotný Blizzard nepotvrdil, mnozí mají za to, že jde o poslední update pro Legion. Komunita je proto právem zvědavá, co bude dál. Některé nepodložené spekulace totiž ukazují, že další přídavek by nás mohl poslat bojovat do Kul Tiras se Starými bohy.

Velké pozdvižení způsobil na Redditu příspěvek, kde "Wowhead" ukazuje hráčům nový set brnění z PTR verze blížícího se patche 7.3. V jeho popisku stojí:

„V databázi se nachází osm ikon poukazujících na úkolovou zbroj z Kul Tiras. Všechny ikony následují schéma, které je velice podobné názvům používaným v posledních expanzích." To ale není všechno. Je tu i něco mnohem zajímavějšího:

„Pokud si přiblížíme zbroj v místě, kde se nachází sukně, můžeme vidět mapu zbrusu nové oblasti spolu s dekoracemi."

Nepřipomíná vám to něco? Že ne? Tak si porovnejte mapu z brnění s mapou Kul Tiras z původního manuálu k World of Warcraft. Vidíte tam tu podobu?

Pokud si dáme všech pět dohromady a spojíme to se znalostmi nabytými hraním posledních datadisků, vyjde nám, že tyto spekulace nejsou jen pouhé řeči, ale že všechno dává smysl. Přidejme si k tomu ještě rozhovor pro PC gamer s šéfem vývoje Ionem Hazzikostasem:

„V Azerothu stále zůstalo dost míst, které musíme ještě navštívit. Podíváte-li se do kronik (ve World of Warcraft), zjistíte, že je tu spousta zemí, mnoho kultur a nepřátel, jimž jsme ještě nevěnovali příliš prostoru. Na nedostatek nápadů si tedy nemůžeme stěžovat."

Blizzard ještě nic nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. A podle vodítek, která jsme vám předložili výše, nemůže být sebemenších pochyb, že vývojáři nějaké dobrodružství z Kul Tiras připravují. Jenže kdo ví, třeba nás jen tvůrci tahají za nos a nakonec se z toho vyklube něco úplně jiného.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blizzard (možná) vyzradil nový datadisk pro World of Warcraft

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.