reklama

Druhá světová válka jinak. Podívejte se na první video z Hell Let Loose

Tanky, krvavé bitvy a nádherné scenérie. Podívejte se na nejnovější trailer k válečné střílečce Hell Let Loose.

Hell Let Loose

Hell Let Loose FOTO: Hell Let Loose

Zajímavá multiplayerová střílečka z 2. světové války se poprvé ukázala v traileru. Záběry z hraní sice nečekejte, pěknou podívanou a ukázku krutosti největšího válečného konfliktu už ale ano.

Spolu s videem vývojáři vypustili do světa i první zbraň, na kterou se můžeme těšit. Je jí známý německý kulomet MG42. V Hell Let Loose bude také varianta pásového zásobníku, která zvýší počet munice na dvojnásobek. K její obsluze ale bude zapotřebí jeden hráč navíc.

V minulém emailu nás vývojáři informovali o tom, že plánují spolu s vydáním traileru vytvořit kampaň na Kickstarteru. Podle jejich slov nemají dostatek financí k tomu, aby titul vydali na vlastní pěst už v roce 2018, pakliže jim pomůže komunita, dokážou to. 

Už před startem kampaně mají tvůrci jasno, jaké odměny přispěvatelům poskytnou. První z nich je tzv. Scout. Jeho cena bude 19.95 amerických dolarů a jeho počet bude omezený. Kdo si ji koupí, dostane přístup do uzavřené alfy, bety a taktéž slevu na samotnou hru. Podobnou odměnu nabídne i "Veterán" za 29.95 $. 

Zlatý střed s názvem Rifleman (střelec) se hodí pro ty, které nezajímá přístup do bety. Stát bude 24.95 $ a ti, kteří si ho vyberou, dostanou nejen poděkování od vývojářů, ale také velkou slevu po vydání Hell Let Let Loose (cena hry má být stanovena na 30 USD).

Pokud vás zajímá více informací, přečtěte si nás poslední článek, kde jsme se této hře podrobně věnovali, nebo navštivte facebookovou stránku samotné hry.

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá světová válka jinak. Podívejte se na první video z Hell Let Loose

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Hry Češi nejvíce hrají na počítači či notebooku, nejčastěji se věnují hrám…

11.10.2017 16:38 Česká internetová společnost příliš neholduje herním konzolím. Z aktuálního výzkumu Nielsen…

V Marz Rising se postavíte neznámé hrozbě z cizí planety

29.09.2017 14:00 V poslední době je strategických her opravdu málo. Větší studia raději sahají po jiných žánrech,…

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.