reklama

Pondělní novinky: Nové informace o AC: Origins, Call of Duty na Switch?

Vyjde Call of Duty: World War II na Switch? Co víme nového o chystaném Assassin's Creed: Origins?

Call of Duty: World at War II

Call of Duty: World at War II FOTO: Activision

Call of Duty: World War II nevyjde na Nintendo Switch

Sledgehammer Games nedávno řekli, že s Call of Duty pro Switch nemají žádné plány. Výrok nebyl příliš zřetelný, takže některým fanouškům stále ponechával naději. Nyní ale tvůrci nabídli mnohem jasnější odpověď.

Na Redditu se jeden z fanoušků zeptal, jestli můžeme CoD: WWII očekávat i na konzoli od Nintenda. Vývojáři odpověděli stručně - Ne.

Rozhodnutí nevydávat Call of Duty na Nintenďácké stroje padlo v marketingovém oddělení už dávno. Hardware ani jejich nepříliš velká komunita pro tvůrce není dostatečně atraktivní. Dokazuje to i fakt, že poslední vydaný díl z této série (CoD: Ghosts - 2013) prodal pouhých 350 tisíc kusů, přičemž většinu tržeb obstarala Amerika (62,8 % NA, 25 % Evropa, 3,9 % Japonsko a 8,2 % zbytek světa).

Ashraf Ismail o velikosti světa v Assassin's Creed: Origins

Na dalším pokračování oblíbeného Assassin's Creed se pracuje opravdu dlouho a je to opravdu znát. Příběh bude doplněn o spoustu vedlejších úkolů, hrdina obohacen o spoustu nových předmětů, vlastností a svět narván zajímavým obsahem. Jaká je ale jeho rozloha? O tom diskutovali redaktoři z Game Informeru spolu se s hlavním mužem Ashraf Ismailem.

„Neznám přesnou velikost AC: Origins, ale pokud jej porovnám s předešlými hrami, řekl bych, že je alespoň dvakrát větší než Havana z Black Flag. Alespoň."

Origins je sice obrovský, podle jeho slov ale velikost není to nejdůležitější.

„Na velikosti až zas tak nezáleží, hlavní je zajímavý obsah a požitek, který si z něj odnesete. Chtěli jsme lokace nějak oživit. Proto jsme je napěchovali úkoly, jež z každé město dělají unikátní."

Nový Assassin's Creed vychází 27. října na PC, PS4 a Xbox One.

VR Spider-man je dostupný zdarma na Steamu

Hra inspirovaná nejnovějším snímkem Spider-Man: Homecoming je nyní zdarma dostupná na Steamu. Můžete se v ní vžít do hlavního protagonisty tohoto snímku, prozkoumávat přilehlé okolí a užít si spoustu zábavy s vrháním pavučin.

Recenze tohoto kousku jsou velice rozporuplné. Na Steamu zatím titul obdržel 69 hodnocení - 35 kladných a 34 záporných. Hráči si stěžují zejména na grafické zpracování a krátkou herní dobu. 

 
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pondělní novinky: Nové informace o AC: Origins, Call of Duty na Switch?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých…

20.09.2017 15:20 Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný…

Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru…

18.09.2017 17:12 Třetí Zaklínač sice stále zůstává nedostižen, Divinity: Original Sin II mu však dokonale konkuruje.…

PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

18.09.2017 15:27 PUBG si uzmul další rekord a definitivně sesadil z trůnu dosud kralující DOTU 2.

Jak se změnila umělá inteligence v posledních ročnících NHL?

17.09.2017 15:24 Aktualizováno Na světě jsou jen dvě jistoty - smrt a každý podzim nový ročník NHL. Je to pořád stejná písnička,…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nový král RPG žánru? Divinity: Original Sin II aspiruje na nejlepší hru roku

  2. Otevřená beta Call of Duty? WWII odstartuje už v září

  3. Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

  4. PlayerUnknown's Battlegrounds překonal další rekord

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.