Heroes of Newerth představil nejnovějšího hrdinu

Do Heroes of Newerth přibyl nový hrdina. Je jím Deadlift, The Necrofury. Za posledních 7 dní si za hrdinu zahrálo přes 23 tisíc hráčů.

Deadlift

Deadlift FOTO: S2 Games

Deadlift byl kdysi člověkem, zajatcem Hellbourne. Při snaze osvobodit svou manželku Reenu, jež byla stažena do podsvětí, byl rozerván na kusy a proklet darem nekromancie.  Své tělo obrnil a pospojoval zpět dohromady brněním a zapřísáhl se naplnit podsvětí dušemi, dokud se znovu nesetká se svou ztracenou Reenou.

Jeho síla spočívá právě v ovládání jednotek. Pomocí Death Gripu je schopen zranit cokoli, co mu stojí v cestě, pomocí magické damage. Jakmile kouzlo zasáhne hrdinu, znehybní ho.  Poté může použít Onslaught a přimět okolní jednotky na hrdinu útočit se zvýšenou rychlostí útoku, přičemž hrdina sám je zpomalen dle počtu okolních jednotek až na 80% své původní rychlosti.

Třetí abilitou je The Dead Shall Rise, jehož pomocí za cenu 8% života dá magickou damage hrdinovi v okruhu kouzla, vyvolá 2 nemrtvé jednotky a také pasivně oživuje jednotky a neutrály, kteří zemřou v jeho dosahu. Ultimátní abilitou je Ressurection. Pokud hrdina v Deadliftově týmu zemře, na místě jeho smrti se objeví náhrobek. Ten Deadlift může použít k oživení hrdiny a to kdekoli na mapě. Oživovaný hrdina se může rozhodnout, zda toto přijme. Pokud ano, po dalších 30 vteřin mu není za smrt přičtena žádná penalizace.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Newerth představil nejnovějšího hrdinu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.