K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Take-Two kupuje práva na Kerbal Space Program

Kerbal Space Program ztrácí nálepku nezávislé hry. Take-Two, majitel společností Rockstar Games či 2K Games, odkoupil práva na hru společně s jejím vývojářským studiem.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program FOTO: SQUAD

Výkonný ředitel společnosti Take-Two Strauss Zelnick řekl: „Je to ukázka toho, jak moc se snažíme rozšířit naše portfolio zajímavých her. Naskytla se nám příležitost získat opravdu úspěšný titul, jenž prodal něco okolo dvou milionů kopií, pořád jej lze zakoupit a stále se prodává. Navíc do hry přibude další obsah."

Do hry má přibýt už ke konci letošního roku další rozšíření s podtitulem Making History. Uvidíme, jestli příchod nového "investora" studio nějak poznamená, nebo vše zůstane při starém. To ale ukáže až čas. 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Take-Two kupuje práva na Kerbal Space Program

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nábor redaktorů a recenzentů pro herní web GAMIFIQUE.cz

25.05.2018 03:52 Aktualizováno Projekt GAMIFIQUE.cz již funguje více než dva roky. Stále nabízíme šanci pro novou krev v redakci,…

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.