Další střílečka z první světové války na obzoru

Dnes žijeme v době, kdy je za nejlepší střílečku z první světové války považován Battlefield 1. Před jeho oznámením však držela titul jiná hra - multiplayerová akce z první osoby Verdun. Blackmill Games a M2H pro něj nyní připravují rozšíření s názvem Tannenberg.

Verdun

Verdun FOTO: Steam

Samostatně hratelné rozšíření přinese spoustu nových lokací inspirovaných bitvou o Tannenberg. Čekají nás tedy zajímavé zasněžené mapy, ale i lesy či močály východní fronty.

Přídavek se zaměří na vojska Rudé armády a Německa, které v té době masivní ofenzivou tlačilo svého soka z východu ještě více na Sibiř. Můžeme se tedy těšit i na nové jednotky, oddíly a s nimi související bojové vybavení.

Další novinkou jsou pak nové herní mody. O těch vývojáři nic bližšího neprozradili, na Steamu ale můžeme najít poznámku, kde stojí, že jejich počet stoupne až na 64!

Tannenberg zatím nemá stanovenou cenu ani přesné datum vydání, podle Blackmill Games a M2H by měla hra dorazit už letos.

Témata: Verdun | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další střílečka z první světové války na obzoru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.