Twitch údajně přinese možnost 10 a 25 dolarových předplatných

Stojí váš oblíbený streamer za to, abyste ho podpořili víc, než jenom pěti dolary měsíčně? Twitch vám tuto možnost údajně poskytne.

Twitch.tv

Twitch.tv FOTO: Twitch.tv

Reddit je místem mnoha odhalení. Tentokrát se zde objevil screenshot emailu, který oznamuje, že by zde v budoucnu měla být možnost podpořit vašeho oblíbeného tvůrce na Twitch.tv i větší částkou, než dosavadními pěti dolary.

img-responsive

Email, který údajně sponzoři obdrželi | foto: Reddit

V emailu se dozvídáme, že by měly brzy být k dispozici také deseti a dvaceti pěti dolarová předplatné. Společně s tím přijdou také další emotikony, které se budou odemykat společně s tím, jak rychle streamerova komunita poroste. Za dražší předplatné dostane streamer samozřejmě více bodů na odemykání nových emotikonů, než tomu bylo doposud. Za deseti dolarový to budou dva a za dvaceti pěti dolarový rovnou šest. 

Streameři budou moci uživatele, kteří si dražší předplatné zaplatili na oplátku odměnit exkluzivními emoty. Je zde nějaký streamer, který pro vás za tolik peněz stojí? To už je volba každého z nás. Rozhodně je dobře, že Twitch tuto možnost nabídne. Nějaký rok zde již sice funguje Patreon, který tyto služby nabízí, ale integrace do Twitche by mohla k těmto službám přivést více uživatelů. Teď už je jenom otázka, jak velké procento si z dané částky poskytovatel, tedy Twitch.tv vezme.

Služba má zanedlouho přijít do testování mezi přihlášené sponzory.

Témata: Twitch | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Twitch údajně přinese možnost 10 a 25 dolarových předplatných

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.