reklama

Pewdiepie startuje novou show na Twitch.tv

#Youtubepartyisover

Pewdiepie

Pewdiepie FOTO: Pewdiepie

Po velkém Youtube drama, kdy ze všech youtuberů udělala některá media prakticky nacisty a velké reklamní společnosti ze zmiňované sociální sítě odešly, zde máme drobnou dohru. Youtuber Pewdiepie začíná novou show na největší konkurenční síti - streamovací službě Twitch.tv. 

Ve videu, které můžete zhlédnout výše, Felix “PewdiePie” Kjellberg reaguje na předchozí dění, kvůli kterému z Youtubu odcházely velké reklamní společnosti, jako například Starbucks, nebo Pepsico. Ti tak učinili kvůli nenávistnému a rasistickému obsahu, který se po jejich reklamách zobrazoval. Kjellberg si stěžuje hlavně na to, že všichni uživatelé Youtube jsou trestáni kvůli skupině pěti lidí a to mu nepřijde fér. Jak moc je to relevantní si udělá obrázek již každý sám.

Nakonec videa Pewdiepie oznámil, že na konkurenční síti Twitch.tv startuje svoji novou týdenní talk show "Best Club". Zde si bude zvát hosty a společně budou dělat aktivity všeho druhu. Pokud snad nevíte, co si pod tím máte představit, první díl byl odvysílán již 9. dubna a vy ho najdete zde.

Zůstanete věrní Youtube videím, nebo přejdete i na Twitch? To už je jenom na vás.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pewdiepie startuje novou show na Twitch.tv

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Červen je měsícem slev! Kde nejlépe nakoupit?

27.06.2017 09:25 Chcete ušetřit? Kde se vyplatí nakupovat? Kde naopak ne? Vše naleznete v tomto podrobném přehledu!

Twitterový účet Detroit: Become Human si vystřelil z fanoušků Xboxu

23.06.2017 14:44 Na Twitterovém účtu připravované exkluzivity pro PlayStation 4 se objevil příspěvek, kde si tvůrci…

Související:

Nejčtenější články

  1. Twitterový účet Detroit: Become Human si vystřelil z fanoušků Xboxu

  2. Byl oznámen další ročník NHL

  3. Červen je měsícem slev! Kde nejlépe nakoupit?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.