reklama

Creative Assembly oznamují Total War: WARHAMMER II

Přechod serii Total War do světa fantasy bezesporu sluší. Po úspěchu prvního dílu se není čemu divit, že zde máme oznámení pokračování Warhammerovské trilogie.

Total War: WARHAMMER II

Total War: WARHAMMER II FOTO: Creative Assembly

Her ze světa Warhammeru jsou hromady. A nutno dodat, že další spousta se jich na svět teprve chystá. Ty z Total War serie patří k těm úspěšnějším. Není tedy divu, že po úspěšném prvním díle zde máme oznámení druhého. 

Tentokrát nás hra zavede na kontinenty Lustrie, Ulthuanu, Naggarothu a Jižních zemí. Zde si budeme moci vybrat ze čtyř hratelných ras. Prozatím jsou z nich odhaleny pouze tři. Vznešení elfové, temní elfové a rasa ještěřích válečníků. Každá z nich se bude snažit pro své potřeby ukořistit Velký vír. Ten byl vytvořen vznešenými elfy pro zahnání invaze démonské hordy. Naneštěstí, vír teď začal slábnout a když je katastrofa opět na spadnutí, bude ho potřeba znovu posílit a katastrofu odvrátit. Ne každá z frakcí má ovšem s Vírem dobré úmysly. Protože, tak jako každá velká zbraň, i on se dá použít se zlými úmysly.

Nepůjde tedy jenom o dobytí celého světa a hra tak bude mnohem více dynamická. Pokud kupříkladu zaberete většinu známého světa, nejste již neohrozitelní, jak tomu bývalo dřívě a můžete se i přes vaši výraznou nadvládu nad kontinenty stát poraženými. V pozdní hře tak ubývá ten již zmiňovaný pocit neporazitelnosti a hra vás drží napjaté až do poslední sekundy kampaně.

To ovšem není vše, co Warhammer nabídne. Pokud budete vlastnit jak první, tak druhý díl, dostanete přístup k obří spojené kampani. Zde se spojí mapy obou dvou dílů série a vy budete mít možnost se vydat na monumentální kampaň za kteroukoliv z frakcí obou titulů.

img-responsive

Total War: WARHAMMER II | foto: Creative Assembly

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Creative Assembly oznamují Total War: WARHAMMER II

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Česká hra Scratch Wars míří na světové trhy

14.02.2018 17:05 Na domácím trhu se nová sběratelská karetní hra Scratch Wars brzy stala nejprodávanější českou hrou…

Vyšel Kingdom Come: Deliverance! Nejdražší česká hra ovládla žebříčky!

13.02.2018 19:14 Historie nemusí být nudná. Není potřeba ji přibarvovat příběhy o dracích, trpaslících ani…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.