Funcom vám zaplatí, když najdete chyby v Conan Exiles

Vývojáři se s chybami v jejich hrách vypořádávají různě. Funcom na to jde však inovativně a rozhodl se hráčům za nalezené chyby platit.

Conan Exiles

Conan Exiles FOTO: Funcom

Je paradox, že jsme schopní za testování nedodělaných her (čtěte "early acces") platit. Někdy se však neudržime a chceme se, často i za výhodnějších podmínek, dostat do hry dřív. Občas ale vsadíme na špatného koně a prostě to nevyjde. Hry v early accesu jsou často zanedbané, plné bugů a jejich vývojáři se jim nevěnují. To ovšem nevypadá na problém Conan Exiles od vývojářů Funcom.

Ti se hře prozatím věnují a nyní plánují hráčům za nalezené, závažné chyby ve hře platit. Ta tedy musí být dobře odladěná již teď, jinak by tímto krokem prodělali spousty peněz. Za odhalené chyby můžete totiž dostat částku mezi 100 až 500$. A to se už docela vyplatí, ne? Stačí, když zašlete přesný popis chyby a postupu, jak ní dosáhnout, na adresu exploithunters@conanexiles.com. Stačí připojit paypal email a obdržíte vaše právem zasloužené peníze. Pokud přidáte i své jméno, nebo vaše uživatelské jméno na Steamu, budete zapsáni na speciálni seznam exploit hunterů. 

Funcom přišel se zajímavým způsobem, jak svůj titul efektivně odladit a zbavit ho většiny velkých problémů. Vypadá to, že hra má vykročeno tím správným směrem. Snad to bude fungovat.

img-responsive

Conan Exiles | foto: Funcom

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Funcom vám zaplatí, když najdete chyby v Conan Exiles

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.