Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

Když třetí Mafie vyšla, vyvolala hlavně v Česku velké kontroverze. Jestli jste si na ni ještě nestihli udělat názor, je právě teď ten nejlepší okamžik.

Mafia III

Mafia III FOTO: Hangar 13

Demo vás uvede do celého příběhu prvním aktem, kde také končí. Pokud vás však bude příběh bavit a budete chtít pokračovat, stačí hru zakoupit a váš postup zůstane zachován. Demo je k dispozici již nyní a to na všech platformách, kde hra vyšla.

Za přibližně 400 korun (15€) si také můžete pořídit první příběhové DLC, které pro hru vyšlo. To se točí okolo rychlých aut a do hry kromě dodatečné příběhové části přináší také několik nových mechanik, nové vozy, oblečení a zbraň. Zajímavě zní například možnost zpomalení času, nebo miny, které se zaktivují, když se k ním nepřítel přiblíží.

Tímto přísun obsahu do poslední Mafie nekončí. V květnu a červnu se dočkáme dalších dvou rozšíření. V prvním se setkáme se starým soupeřem z války ve Vietnamu a v druhém se podíváme na kloub záhadnému kultu.

Témata: Mafia III | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

eSuba si z Maďarska odvezla 4.000.000 Kč!

29.03.2018 02:37 Český profesionální League of Legends tým eSuba se o minulém víkendu postaral o jeden z největších…

Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i…

15.03.2018 14:53 Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

World of Tanks Console slaví 4. výročí

19.02.2018 22:07 Konzolové World of Tanks oslavily 4. výročí od svého spuštění. Proto se podívejte na „výroční…

Total War: Arena jako otevřená beta již 22. února!

14.02.2018 17:13 Wargaming Alliance a Creative Assembly mohou s radostí oznámit, že hra Total War: Arena se chystá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.