reklama

I <3 StarCraft možná přinese odhalení remasteru StarCraftu

Nikdo se asi nebude divit, že akci I <3 StarCraft se rozhodl Blizzard konat v Jižní Koreji, domově této strategické hry. A již se pomalu "šušká", že by právě na této události mohlo dojít k odhalení jednoho konkrétního remasteru.

StarCraft - Brood War

StarCraft - Brood War FOTO: Blizzard Entertainment

A významnosti této akce svědčí také jeden potvrzený účastník. Na I <3 StarCraft by se totiž měl dostavit i samotný prezident a CEO společnosti Blizzard, Mike Morhaime. Ten na tuto událost vyráží, aby mohl osobně poděkovat skvělé komunitě hráčů, která se během let kolem hry vytvářela.

Spekulace však na sebe nenechali dlouho čekat a po oznámení této významné návštěvy se takřka ihned na internetu objevili názory, že se na akci stane něco mnohem většího. A myslíme tím dokonce něco většího než celá akce, na níž bude odehráno finále StarCraft ligy GSL a také turnaj, ve kterém se utkají čtyři legendy původního StarCraftu: Brood War.

A právě tento datadisk, jenž ke hře vyšel v roce 1998, byl posledním dílkem skládačky pro teorii o oznámení remasteru StarCraftu právě s tímto datadiskem. Není to však poprvé, co se o tomto remasteru spekuluje. Řeč o něm byla již ve spojení s Blizzconem 2016, kde prý své plány Blizzard odhalil svým obchodním partnerům.

Spousta fanoušků StarCraftu tak určitě zbystřila a bude s napětím sledovat 25. března celou událost až do momentu, kdy se dozví pravdu o práci na remasteru.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: I <3 StarCraft možná přinese odhalení remasteru StarCraftu

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Česko má první profesionální hráče počítačových her

  2. Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.