reklama

Nové karty pro Journey to Un'Goro odhaleny

Dnes Blizzard podle slibu odhalil další nové karty pro rozšíření Journey to Un'Goro. Streamem nás provázel jeden z vývojářů společně se streamerem Day9, který sám o nových kartách neměl žádné ponětí. Rozhodně bylo na co koukat a my si shrneme vše důležité.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Reprofoto Facebook

Na streamu se sešlo opravdu mnoho nedočkavých hráčů a jelikož je Day9 sám vášnivým hráčem HS, ihned se pustil do odhalování nových karet. Všechny odhalené karty naleznete v galerii ZDE a my se spíše zaměříme na informace kolem nového rozšíření. První důležitou informací bylo, že Questy, jež budete mít vždy na úvodní ruce, se dají mulligenovat nebo být zničeny Counterspellem. Při odhalení nové mechaniky mělo dost hráčů obavy ohledně hratelnosti Questů proti agresivnějším deckům. Pokud byste na úvodní ruce měli ze tří karet jednu v podstatě nepoužitelnou, bylo by opravdu obtížné se bránit. Zároveň s touto informací nám prozradili účinek Counterspellu na questy a tím nejspíše nadchli několik hráčů pro hraní mage.

Další důležitou informací byla implementace karet, které zůstávají permanentně na hrací ploše. Jedná se konkrétně o Nether Portal vytvořený z Warlock Questu a Sherazin, Seed vytvořený z class legendary pro Rogue. Tuto mechaniku jsme měli možnost vidět například v některých Adventures nebo Brawls. Jediná nevýhoda je ta, že "jednotka" zabírá prostor na hrací ploše, což může znepříjemnit hraní velkého množství minionů.

Nakonec bych určitě zmínil Elise the Trailblazer. Tato karta po zahrání vytvoří Un'Goro Pack, který vám po zahrání vytvoří pack, z něhož padne pět náhodných karet z Un'Goro. Je důležité dodat, že pack bude mít velkou šanci na vytvoření legendárek a v nejhorším případě dostanete na ruku jednu epic a čtyři common karty.

Další karty budou odhalovány v průběhu příštího týdne a na velkou nálož se můžeme těšit i v průběhu HCT Bahamas. Bude to opravdu zajímavé rozšíření a celá komunita dychtivě čeká na release expansionu na začátku dubna. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Nové karty pro Journey to Un'Goro odhaleny

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Česko má první profesionální hráče počítačových her

  2. Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.