reklama

Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

Po více než roce v předběžném přístupu vychází plná verze téhle návykové karetní hry a my pro vás máme přichystaných rovných 2000 Battlechest a hromadu Pandora coinů k tomu. Stačí si o ně jen napsat!

Faeria

Faeria FOTO: Abrakam

Nezávislé belgické studio Abrakam před více než rokem vypustilo do světa pozoruhodnou karetní hru Faeria, která si získala srdce mnoha hráčů a zabrousila i do kompetitivní sféry. Za tu dobu odvedli vývojáři dost práce, a tak po roce v předběžném přístupu vychází titul na Steamu i iPadu. Dočkali jsme se prodloužené kampaně jednoho hráče, aktualizovaného uživatelského prostředí, počtu karet, který se zastavil na čísle 297, a nakonec i crossplay funkce. Ta dovoluje hráčům na PC a iPadu bojovat přímo proti sobě.

Jak jsem již nastínil - hra relativně rozšířila své pole působnosti. Za tu dobu si totiž betu stáhlo přes 500 000 hráčů a kolem titulu vyrostla obrovská e-sport komunita. Kromě dalších statistik se sledovanost měsíčního turnaje pohybovala kolem 110 000 hodin, což je rozhodně slušné číslo. Tímto to samozřejmě nekončí, vývojáři plánují své dílo rozšiřovat i po vydání a prozatím se můžete těšit na dvacetihodinovou kampaň, 40 nových karet a mód diváka. Kromě toho vymysleli tvůrci zajímavou výzvu jménem "War Effort". Každý sebraný kus zlata se přidá do finálního součtu, který tvoří 50 000 000. Až bude naplněn, studio Abrakam odhalí plány na příštích několik měsíců.

img-responsive

Faeria | foto: Abrakam

"Bylo to velmi napínavá cesta, kterou bychom nezvládli bez podpory komunity, jež nám pomohla dotáhnout Faerii tam, kde je dnes. Čas v předběžném přístupu nám dovolil dát na rady komunity a prohloubit hratelnost. Teď je hra připravena na to, aby byla vypuštěna do světa a jsme připraveni uspokojit všechny potřeby kompetitivních hráčů. Především jsme PC hráči, ale přesto máme jednu výzvu - zařídit vydání hry i na mobilních zařízeních," vyjádřil se Emilien Eloy, zástupce marketingu studia Abrakam. Uvidíme, kam to až studia dotáhne, ale zatím má jejich počin rozhodně potenciál!

Rozdáváme 500 balíčků

Chcete získat 4x Battlechest obsahující 5 náhodných karet, z nichž jedna může být Mythic a 2 Pandora mince, díky nimž získáte přístup do Pandora módu? Je to jednoduché. Stačí nám napsat do soukromé zprávy na náš facebook a my vám tento balíček obratem zašleme. Na oplátku budeme samozřejmě rádi, pokud naší stránce dáte like. 

Pole pro zadání kódu na získání 4 Battlechest a 2 mincí do Pandora módu naleznete po přihlášení na oficiální stránce hry v sekci "Shop", přičemž je každý účet limitován zadáním pouze jednoho promo kódu tohoto typu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Nejčtenější články

  1. O víkendu se do Bratislavy vrátí AnimeSHOW a GAME EXPO

  2. Warhammer 40,000: Eternal Crusade přechází na free-to-play

  3. Assassin’s Creed: Empire vyjde v říjnu, naznačuje švýcarský obchod

  4. Do Civilization VI se chystá Makedonie s Alexandrem Velikým v čele

  5. Gwent - Positioning update

  6. Legend Series #1 spolu s eSubou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.