reklama

Do Global Operations přibude nová mapa

My.com odhaluje další novinku, která přijde do Armored Warfare společně s updatem 0.19 a tou se stane nová mapa pro herní režim Global Operations s názvem Barren Divide.

Armored Warfare Tier 10: SPHINX

Armored Warfare Tier 10: SPHINX FOTO: Obsidian Entertainment

Hráči se vydávají do boje o region, o nějž se přetahují dvě frakce. Jedna ovládla veškerou přepravu společně s místní rafinérií a druhá provádí vojenské akce vůči nepřátelským frakcím s využitím místních zdrojů. Ani ozbrojení civilistů nepomohlo zabezpečit tuto oblast, aby mohla být opět vybudována jako bezpečné místo. A právě proto se do toho musíte vložit vy a pomoci tento úkol dokončit. Zní to lákavě, no ne?

Mapa Barren Divide nabídne obrovský prostor (1800 x 1800 metrů) společně s typickými vojenskými budovami, industriálními továrnami a architekturou ze sovětské éry. Dále se budete moci těšit na tyto vlastnosti mapy:

  • Různorodý terén
  • Wildcards
  • Více úkolů
  • AI nepřátelé

AI jednotky budou na mapě zastoupeny frakcí Lions of Nequil, kteří se pokouší obsadit region. Nejedná se sice o zrovna početnou sílu, ale jsou to fanatici a nehodlají se vzdát žádné frakci, která se je pokusí porazit za pomoci násilí. A stejně jako tomu bylo u Desert Crossing, i zde se budou úkoly během hry měnit podle toho, jak se mise bude vyvíjet. Takže nudit se nebudete.

img-responsive

Armored Warfare | foto: my.com

Součástí mapy budou také Wildcards, jenž zde budou reprezentovány průzkumnými letouny UAV různého typu a TU-22M3 bombardéry. Použití těchto Wildcards stále zůstává stejné, jako jsme na to zvyklí z Desert Crossing, nic nového.

Hráči budou začínat na pozicích situovaných v jihozápadním a severovýchodním rohu mapy. Mapa jako taková se dá rozdělit na 4 oblasti rozdělené malou řekou:

  • Dálnice
  • Továrna na extrakci ropy
  • Radar a komunikační zařízení
  • Městečko a železniční depo

Do všech těchto oblastí se bez problému dostanete, neboť vozidla nemají žádný problém řeku snadno přebrodit. A pokud se nebude chtít zpomalovat, můžete využít některý z dostupných mostů.

img-responsive

Armored Warfare | foto: my.com

Dálnice nacházející se na severu je celkem oddělená od jižních úkolů a je posetá spoustou vraků opuštěných aut, jenž tu po sobě nechali lidé, kteří prchali před nájezdem Lion of Nequil. Několik budov vám bude moci poskytnout výborné krytí, pokud preferujete střetnutí na kratší vzdálenost.

img-responsive

Armored Warfare | foto: my.com

Továrna na extrakci ropy je obrovské zařízení jižně od dálnice. Podobně jako na ní můžete i zde využívat různého krytí, která vám poskytnou obrovské budovy, ale také i spousta malých objektů, jako jsou například kontejnery. Tato továrna je strategické místo, jenž umožňuje hráčům, kteří jí obsadí, přístup na celou mapu.

img-responsive

Armored Warfare | foto: my.com

Radar a komunikační zařízení jsou staré, vojenské, oblastní a napojené na masivní bunkr. Nacházejí se uprostřed mapy mezi dvěma řekami. Ovládnout tuto oblast je klíčové pro jakýkoli pokus o útok na město, pokud chcete mít aspoň nějakou šanci.. Kopce, které toto zařízení obklopují, se dají vhodně použít jako výchozí pozice pro odstřelování nepřátelských vozidel.

img-responsive

Armored Warfare | foto: my.com

A jako poslední, ale neméně důležité, tu máme město se železničním depem. Nejjižnější část mapy je pokryta budovami, které opět nabízejí skvělý způsob jak se krýt a nepřátelé, kteří jsou zde "zakopaní" bude těžké odsud vyhnat. Doporučujeme k tomuto místu přistupovat s velkou opatrností!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Do Global Operations přibude nová mapa

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Česko má první profesionální hráče počítačových her

  2. Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.