reklama

Middle-earth: Shadow of War vystrkuje drápy

První gameplay trailer, který nám ukáže akčnější hratelnost a nekonečnou řežbu skřetů v Mordoru.

Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor FOTO: Warner Bros

Před několika dny bylo odhaleno pokračování oblíbeného akčního RPG z prostředí Pána prstenů, kterého jsme se dočkali v roce 2014. Recenzenti nešetřili chválou a hráči si plnými doušky užívali nekončícího krveprolití, jehož jsme si mohli v Mordoru užít dosytosti. Tentokrát se do Středozemě podíváme znovu a postavíme se tomu nejmocnějšímu - samotnému Sauronovi. Jak si s ním a jeho armádou skřetů poradíme, to bude jen a jen na nás.

Právě proto vývojáři z Warner Bros. vytasili s novým trailerem, který nám základy hry blíže osvětlí a dá nám ochutnat toho, co zažijeme 25. srpna letošního roku na PC, Xbox One a PlayStation 4. My si myslíme, že nový počin vypadá přímo famózně a ponurá atmosféru spolu s rychlejším soubojovým systémem mu jen prospěla. Jak se na výlet těšíte vy? Pohled na obrovskou armádu v čele s pánem temnot vás ještě nezastrašil?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Middle-earth: Shadow of War vystrkuje drápy

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Rozdáváme dárky do karetní hry Faeria v celkové hodnotě 100 tisíc korun

  2. Remaster prvního StarCraftu je skutečností, vyjde v létě

  3. Aktualizace 0.20 přinese československou větev a vozidlo Šakal

  4. Zúčastni se OMEN World of Tanks turnaje a vyhraj 36 000 Kč

  5. Destiny 2 oficiálně oznámeno

  6. Legend Series #1 spolu s eSubou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.