reklama

Videa

Nový trailer pro Injustice 2 (1:26) | video: YoutTube

Doctor Fate se představuje v novém traileru pro Injustice 2

07.03.2017 v 22:30 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Warner Bros. Interactive Entertainment a DC Entertainment v jeho rámci odhalují celou paletu mágových mocných čar a kouzel.

Vývojářské studio NetherRealm Studios připravilo pro hru Injustice 2 celou řadu hrdinů a záporáku ze světa DC, čímž hráčům umožnilo prozkoumat a užít si tohle univerzum na maximum. A tak, pakliže vám celý život vrtalo hlavou, jak by asi vypadal zápas Supermana s Doctorem Fatem, popřípadě jste toužili na vlastní oči spatřit, jak Harley Quinn konečně nakope zadek Jokerovi, nebo jste si prostě jen užili původní Injustice: Gods Among Us, není již patrně nad čím přemýšlet.

Doctor Fate, představený v přiloženém traileru, se v komiksu poprvé objevil již ve 40. letech, takže se v rámci DC univerza nejedná o žádného nováčka. Jeho schopnosti by se daly přirovnat k o něco mladšímu marvelovskému Doctoru Strangeovi, a možná i proto by mohla příležitost si za něj v rámci Injustice 2 zahrát zaujmout nejen fanoušky DC.

Hra vychází pro platformy PlayStation 4 a Xbox One 16. května 2017.

Pro více informací o hře navštivte její oficiální stránku, facebook, twitter nebo forum.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: Doctor Fate se představuje v novém traileru pro Injustice 2

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.