reklama

Nové rozšíření ponese název Journey to Un'goro

Nové rozšíření bude opravdu s tématikou Un'goro kráteru! Potkáme spostu dinosaurů, elementálů, přibude nový typ karty a Keyword! Bude to nářez a my se podíváme na vše, co bylo v krátkém videu odhaleno.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Reprofoto Facebook

Na co se tedy můžeme těšit? Celé rozšíření přinese 135 karet s již zmiňovanou tématikou Un'goro kráteru. To znamená elementály, dinosaury a velké zlé kytičky. prozatím bylo odhaleno jen pár karet, ale v následujících hodinách určitě propukne vášnivá debata o jejich hratelnosti nejen na redditu. Zbylé karty se budou odhalovat od 17.Března a s příchodem tohoto rozšíření HS vstoupí do nové rotace standardu. Samotné rozšíření by mělo vyjít na začátku Dubna.

První novinkou je nový Keyword Adapt. Ten se hodně podobá discover mechanice a s pomocí Adaptu vaši minioni získají při zahrání unikátní schopnost (například +3 Attack, Taunt nebo Divine Shield). Celkově je těchto Adaptací 10 a budete si moci vždy vybrat ze tří náhodně vygenerovaných.

Další novinkou je nový typ karet podobný secrets. Quests budou vždy na vaší úvodní ruce (pokud je do balíčku zařadíte) a po splnění budete odměněni velice zajímavým rewardem. Po zahrání bude quest viditelný i pro soupeře, což na něj může vytvořit velky tlak. Ve videu je vidět quest pro Priesta, který po splnění vytvoří miniona, jenž vám "nastaví" životy na rovných 40 kousků. Zároveň budou qesty prvními legendárkami, které nehrajete jako klasické miniony. 

img-responsive

Quest karta v HS | foto: www.hearthpwn.com

Důležité je zmínit i nový typ minionů. Elementálové budou nedílnou součástí expanze a nejspíše uvidíme i speciální karty se schopnostmi zaměřené na tyto bytosti. Nicméně to nic nemění na faktu, že hlavní tématikou bude objevování fauny a flóry v Un'goro kráteru. Pokud vás zajímá celé video od vývojářů, naleznete ho ZDE.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Nové rozšíření ponese název Journey to Un'goro

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

  1. Česko má první profesionální hráče počítačových her

  2. Dodatečná kvalifikace na Y-Games v CS:GO se ruší, turnaje se mohou zúčastnit všechny týmy

  3. Vývojáři Armored Warfare odhalují další novinku v aktualizaci 0.19

  4. Life is Feudal: MMO aspiruje na nejrealističtější MMO současnosti

  5. Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

  6. Marvel’s Guardians of the Galaxy od Telltale startují dnes první epizodou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.