reklama

Videa

Rozbalení Nintendo Switch (9:19) | video: YouTube

Jak vypadá rozbalení Nintendo Switch?

25.02.2017 v 20:45 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

V krabici toho moc nenajdeme, ale ovladače i celá konzole vypadají elegantně a lákavě.

Byť už oficiální unboxing od Nintenda proběhl, není nad komunitní názory. Právě proto si YouTuber Alex připravil rozbalení zbrusu nového Nintenda Switch, které nabízí pohled na každý detail a možná přesvědčí další hráče o koupi. Nechybí ukázky ovladačů a toho, jak celá konzole funguje.

Mezi startovní tituly se řadí například Zelda: Breath of the Wild a hříčka 1-2 Switch. Jen doufejme, že si Nintendo připraví více her, protože na těch bude úspěch nového počinu stavět. Záchranou mohou být elegantní a praktické ovladače a především zajímavé řešení nabíjení.

Jak se na novou domácí konzoli/handheld těšíte vy? Dáváte přednost koupi hned v den vydání, nebo si počkáte na více exkluzivních a zajímavých titulů?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)
reklama

Diskuze: Jak vypadá rozbalení Nintendo Switch?

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.