reklama

Změny v Armored Warfare vyžádané hráči

Vývojáři Armored Warfare obdželi velké množství odezvy od hráčů a jsou za to velmi vděčni. A aby ukázali, že všem názorům naslouchají, zveřejnili změny ve hře, které si právě fanoušci takto vyžádali.

Stress Test Armored Warfare

Stress Test Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Uběhlo zatím pouze pár dnů od otevřeného testování Armored Warfare na PTS serveru v EU/NA, jenž se zaměřovalo na Balance 2.0 a o kterém jsme vás informovali zde. Již nyní však zveřejnili vývojáři seznam změn, které byli navrhnuty hráči, jenž se tohoto testování zúčastnili a poskytli svou zpětnou vazbu.

Jednou z často řešených funkcí byl spotting system. Tvůrci hry se tak rozhodli vyhovět hráčům a udělat pár změn v tomto prvku. Můžete tak očekávat například větší vzdálenost, ve které jste schopni nepřítele spotnout u vozidel, jenž by se spotováním měla zajímat. Největší vzdálenost by se tak měla ze současných 400 - 420 metrů vyšplhat na 450 - 460 metrů.

Dále budou také představeny dvě nové mechaniky ve spotování. První z nich je doba, kdy po zmizení siluety vozidla bude ještě na krátkou chvilku viděn jeho model. Tato chvíle by se měla pohybovat kolem jedné vteřiny.

Druhou novinkou se stane zpoždění oznámení o tom, že vás někdo spotnul. Tato informace by se k vám nyní měla dostat zhruba po 2,5 sekundách poté, co jste byli spatřeni.

Toto však nejsou všechny změny na základě zpětné vazby. Vývojáři budou do hry postupně zavádět více podobných úprav, které by měly dovést hru do stavu, ve kterém se bude líbit tvůrcům i vám. Zde je pouze pár z těchto chystaných změn:

 • Zvýšení poškození u AP munice při proražení pancíře širšího než 100 mm z 15% na 20%
 • Zvýšení poškození u HEAT munice při penetraci pancíře slabšího než 100 mm z 15% na 20%
 • Rozhodnutí o osudu artilerií (jednou z možností je i kompletní odstranění těchto vozidel)
 • Úpravy dalších vozidel
 • A mnohé další

Jak vidíte, pokud jsou hráči schopni podávat konstruktivní kritiku na hru, tak jsou potom vývojáři ochotni a dokonce vděční, že mohou upravit hru, aby vám více vyhovovala a aby byly obě strany spokojené.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

Diskuze: Změny v Armored Warfare vyžádané hráči

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Nejčtenější články

 1. Česko má první profesionální hráče počítačových her

 2. Dodatečná kvalifikace na Y-Games v CS:GO se ruší, turnaje se mohou zúčastnit všechny týmy

 3. Vývojáři Armored Warfare odhalují další novinku v aktualizaci 0.19

 4. Life is Feudal: MMO aspiruje na nejrealističtější MMO současnosti

 5. Mafia 3 dostala demo a první příběhové DLC

 6. Marvel’s Guardians of the Galaxy od Telltale startují dnes první epizodou

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.